Zajęcia pozalekcyjne  z języka ukraińskiego

     Realizowane zajęcia z języka ukraińskiego  w ramach projektu „Bartoszyckie szkoły stawiają  na kompetencje kluczowe!” spotkały się z dużą aprobatą uczniów szkoły,  zainteresowanych literaturą, poezja, muzyką i teatrem.

     Tematyka była różnorodna i ciekawa: od czytania wierszy, opowiadań, ciekawostek językowych, śpiewania piosenek ukraińskich do odgrywania scenek, rozwiązywania krzyżówek, rebusów i utrwalania ortografii i części mowy.

Czytaj więcej: Zajęcia pozalekcyjne z języka ukraińskiego

Język angielski nie jest nam obcy

     W ramach projektu „Bartoszyckie szkoły stawiają na kompetencję kluczowe!” odbywały się zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego, na które uczęszczali uczniowie kl. V-VI. Głównym celem zajęć było rozwijanie ciekawości i otwartości wobec innych kultur oraz motywowanie uczestników do nauki języka angielskiego.

Czytaj więcej: Język angielski nie jest nam obcy

Drugoklasiści eksperymentują

     Uczniowie kl. II rozwijają kompetencje kluczowe w ciekawy i ekscytujący sposób poprzez udział w zajęciach pozalekcyjnych „Eksperymentarium”, prowadzonych przez ich wychowawczynię. 

     W październiku rozpoczęli warsztaty w ramach projektu „Bartoszyckie szkoły stawiają na kompetencje kluczowe uczniów”.  Zajęcia pozwalają dzieciom przybliżyć i poznać  prawa rządzące przyrodą, kształtują w nich umiejętność obserwacji, pozwalają analizować i wiązać przyczynę ze skutkiem. 

Czytaj więcej: Drugoklasiści eksperymentują

Regulamin i harmonogram projektu 

pt. "Bartoszyckie szkoły stawiają na kompetencje kluczowe"

Pobierz: Regulamin projektu

Pobierz: Harmonogram zajęć pozalekcyjnych 

Pobierz: Harmonogram zajęć pozalekcyjnych I sem 2020/2021

Pobierz: Harmonogram zajęć pozalekcyjnych II sem 2019/2020